• گل

  • ادمین سایت

  • 10 ماه قبل

  • متن پاراگراف

یکی از مهم ترین نکاتی که در هنگام خرید دسته گل باید به آن توجه کنید رنگ آن است، دسته گل‌های رنگی جلوه بسیار زیادی دارند و می‌توانند نشاط و انرژی را در ظاهر شما ایجاد نمایند؛ وجود رنگ‌هایی مانند قرمز، صورتی، سبز، نارنجی، بنفش و سفید می‌توانند انتخاب بسیار خوبی در هنگام خرید دسته گل طبیعی عروس باشد.

دسته گل عروس با رنگ فصل
انتخاب دسته گل با رنگ‌های فصل نه تنها می‌تواند به افزایش لباس عروس شما کمک کند بلکه می‌تواند جلوه به خصوصی در عکس های شما به ارمغان بیاورد.

برقرار کردن تناسب دسته گل با لباس عروس

همانطور که می‌دانید لباس عروس به رنگ سفید است که همین امر باعث شده تا گل های رنگی جلوه بیشتری به لباس عروس شما بدهد؛ بهتر است بدانید که در هنگام انتخاب دسته گل نکته بسیار مهمی که وجود دارد تناسب سبک دسته گل با لباس شما است زیرا به طور معمول دسته گل‌های گرد مناسب با لباس‌های پرنسسی عروس می‌باشند و دسته گل های آبشاری متناسب با لباس های عروس بلند هستند.

انتخاب گل فروشی مناسب برای خرید دسته گل طبیعی عروس

یکی از مهم ترین نکاتی که در راهنمای خرید دسته گل طبیعی عروس وجود دارد انتخاب یک گل فروشی مطمئن و قابل اعتماد است، بهتر است بدانید یکی از اتفاقات رایج در هنگام خرید دسته گل عروس استفاده از گل‌های بی کیفیت می‌باشد.

 

معرفی انواع سبک دسته گل عروسی

باید توجه داشته باشید که دسته گل‌های عروس دارای سبک های بسیار زیادی می‌باشند که در ادامه به معرفی تمام مدل‌ها و سبک های دسته گل عروس پرداخته ایم:

دسته گل قدیمی عروس

دسته گل های قدیمی یکی از محبوب ترین نوع دسته گل‌ها برای عروس می‌باشند، به طور کلی دسته گل‌های قدیمی عروس دارای ساقه بسیار بلند و ظاهر بسیار شیکی می‌باشند که باعث شده این دسته گل یک گزینه مناسب برای مراسم عروسی به حساب بیاید.

دسته گل آبشاری
شاید تاکنون در مراسم های زیادی دسته گل آبشاری عروس را مشاهده کرده باشید، اگر لباس عروس شما دنباله دار و یا بلند می‌باشد یکی از بهترین گزینه ها برای خرید دسته گل طبیعی عروس این گزینه است، این دسته گل ابتدا در مراسم عروسی پرنسس دایانا دیده شد و پس از آن از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار شده است.

دسته گل های حلقه ای

یکی دیگر از دسته گل هایی که در مراسم عروسی از آن استفاده زیادی می‌شود دسته گل‌های حلقه ای یا همان مچی است، این دسته گل‌ها به صورت دستبند دور دست عروس بسته می‌شوند و دارای زیبایی منحصر به فردی نیز هستند.

دسته گل گرد برای عروس
دسته گل های گرد یکی از محبوب ترین و پر استفاده ترین دسته گل‌ها برای عروس خانم‌هاست که می‌توانید در بسیاری از عروسی ها این نوع دسته گل را مشاهده نمایید؛ دسته گل‌های گرد بسیار زیبا و شیک می‌باشند.

دسته گل عروس بیدرمایر
بیدرمایر یکی دیگر مدل های دسته گل است که دیر این سبک دسته گل، گل ها به صورت الگوی دایره کنار هم چیده شده اند، این سبک گل برای عروس هایی که می‌خواهند دسته گلی خاص و زیبا داشته باشند مناسب است.

سبک توپی دسته گل عروس
اگر به دنبال دسته گل خاص و متفاوتی می‌باشید دسته گل‌های توپی می‌توانند گزینه خوبی برای شما باشد، این نوع دسته گل به صورت دایره تزیین شده ایست و با استفاده از روبان و نوارهای مرواریدی در دست گرفته می‌شود.

دسته گل ترکیبی مراسم عروسی
بهترین نوع دسته گل عروس دسته گل‌های ترکیبی می‌باشند، در این نوع دسته گل می‌توانید گل‌های متفاوت را در کنار هم مشاهده کنید که جلوه خاص و بخصوصی دارند. این نوع دسته گل با استفاده از صدها گلبرگ از یکدیگر جدا شده است، بهتر است بدانید که برای درست کردن این نوع دسته گل زمان بسیار زیادی صرف می‌شود.

مناسب ترین گل ها برای دسته گل عروس

برای انتخاب دسته گل مناسب مراسم عروسی گل‌های بسیار زیادی وجود دارند که باعث افزایش طراوت و جذابیت دسته گل شما می‌شوند که در ادامه گل‌های مناسب دسته گل را برای شما عزیزان نام برده ایم:

گل رز

پیونی

گل شیپوری

ارکیده

گل داوودی

آلوسترومریا

گل نرگس

مدیریت سفارش